Späť na zoznam »

NANG Vannut

Môžete prispieť sumou 20 EUR mesačne.

Meno:NANG Vannut
Rok narodenia:1997
Bývanie rodiny:Sangkat Leach, Phnom Krovanh District, Pursat Province
Krajina:Kambodža
Počet súrodencov:1
Matka:So Phallin
Otec:Nhem Samnang
Poznámka:mŕtvy /AIDS/ (2000)

VZDELANIE:

MINULOSŤ:

Vannut pochádza z veľmi chudobnej rodiny žijúcej v lese v Pursat Province. Otec im umrel a matka je HIV pozitívna. Podstupuje liečbu. Rodina nás čakala v domčeku príbuzných, keďže terén k ich domu je ťažko zdolateľný. Vannut a jeho brat Kinal navštevovali školu len sporadicky, najmä pre jej veľkú vzdialenosť. Vannut chodil do 3.triedy v Phnom Krovanh District.
Vannut bol testovaný na HIV v roku 2005 a od roku 2006 je na ARV liečbe.
Vannut je milý, tichší chlapec. Pôsobí rozvážne. Je starší od svojho brata Kinala, s ktorým majú blízky vzťah. Obaja chlapci nepôsobili zanedbane vzhľadom k ich sociálnemu zázemiu. Obaja súhlasili s tým, že zostanú v HoF.

November 2018

Vanut je dobre vychovaný, slušný mladý muž, ktorý na sebe tvrdo pracuje. Na svoj vek pôsobí veľmi dospelo a mužne, čo patrí k jeho charizme a čaru osobnosti Je to taký tvrdý chalan, ktorý by bol najradšej, keby sa o seba vedel sám postarať a stáť na vlastných nohách. Keď sa ho pýtame, či niečo nepotrebuje vždycky povie, že nič a aj tak by si chcel na veci zarábať sám. Vanut sa práve prihlásil na vysokú školu na odbor manažment, po prvom školskom dni mal dobrý pocit a hovoril, že má fajn spolužiakov. Myslíme si, že so začiatkom štúdia sa mu zvýšia náklady - hlavne za dopravu, a tak zvažujeme, že mu budeme dávať mesačne o 30 dolárov viac. Vanutova mama povedala, že si požičia nejaké peniaze a pokúsi sa mu kúpiť motorku, aby mu cestovanie do školy uľahčila. My dúfame, že sa bude snažiť ako doteraz a školu sa mu podarí za štyri roky dokončiť. Vanut chodí na prázdniny rád domov za svojou mamou a starším bratom. Bývajú v odľahlej dedinke na vrchu hory, kde sa dá autom len veľmi ťažko dostať. Napriek tomu tam chodí veľa turistov, aby si pozreli krásnu prírodu a nočnú oblohu. Vanut na rodné miesto veľmi rád spomína a teší sa vždy, keď sa tam môže vrátiť.


ADOPTOVAŤ NANG Vannut?

Vyplňte kontaktný formulár a budeme Vás kontaktovať.týmto poskytujem Občianskemu združeniu Dvojfarebný svet moje
vyššie uvedené osobné údaje za účelom ich ďalšieho spracovania,
pričom beriem na vedomie, že bližšie informácie ohľadne spracúvania
osobných údajov nájdem na stránke www.dvojfarebnýsvet.sk
v sekcii osobné údaje